Miłość Shane’a

Okładka książki Miłość Shane’a Nora Roberts
Okładka książki Miłość Shane’a
Nora Roberts Wydawnictwo: HarperCollins Polska Cykl: Bracia MacKade (tom 4) Seria: Książki o miłości - Nora Roberts literatura piękna
Bracia MacKade (tom 4)
Książki o miłości - Nora Roberts
The Fall of Shane MacKade
HarperCollins Polska
2016-07-18
2013-07-12
Julita Mirska

Ostatnia z części jak i poprzednie czyta się w kilka godzin ;)
To co trochę nużyło w poprzednich pod względem powtórek historii, pewnych fragmentów w tym przypadku zostało potraktowane z zupełnie innego punktu widzenia bo z naukowego. Główna bohaterka po postanawia zgłębić kwestie paranormalne w sposób naukowy.
Cały cykl uznaję jako dobry, nieskomplikowany relaks :)
Przeczytać, pouśmiechać się i pewnie zapomnieć ;)

Ostatnia z części jak i poprzednie czyta się w kilka godzin ;)
Cały cykl uznaję jako dobry, nieskomplikowany relaks :)...

Po przeczytaniu tej książki zapragnęłam żyć ja Rebeka.
Historia która umili smutny dzień, która sprawi że na twarzy pojawi się uśmiech.
Historia o dwóch różnych osobach których połączyło przeznaczenie.
Polecam z całego serca, daje 9/10.
Co prawda w niektórych momentach książka potrafiła znudzić, ale wynagradza to humor tej książki i wspaniałe opisane sceny miłosne.

Po przeczytaniu tej książki zapragnęłam żyć ja Rebeka.
Historia o dwóch różnych osobach których połączyło przeznaczenie.
Polecam z całego serca, daje 9/10.

Pokaż mimo tovideo - opinia

Ostatnia część przygód braci z miłością. Młody chłopak który upiera się że nigdy się nie ożeni uwielbiający kobiety kiedy poznaje przyjaciółkę swojej szwagierki zakochuje się jak szczeniak tylko dzięki temu że oprócz urody posiada ona również intelekt 😊

Shane MacKade jest najmłodszym z braci. Kocha farmę, na której mieszka, uwielbia uprawiać ziemię. Nigdy jednak nie lubił szkoły. Ten prostolinijny, przystojny chłopak, ma podobnie jak jego bracia, ogromne powodzenie u płci przeciwnej. W odróżnieniu od nich jest stanu wolnego i nie zamierza tego zmieniać.
Pewnego dnia wyświadcza przysługę swojej szwagierce Regan. Odbiera z lotniska jej przyjaciółkę ze studiów...
Rebeca Knight jest geniuszem, ma kilka doktoratów, pracuje na uczelni. Rok temu postanowiła zmienić swoje życie. Z szarej myszki przeobraża się w pięknego motyla. Jednak pomimo ogromnej wiedzy książkowej, brakuje jej zwykłego życiowego doświadczenia.
Doktor Knight przyjeżdża do Antietam by rozwijać swoje hobby-badać zjawiska paranormalne. Od pierwszych chwil między nią, a najmłodszym z braci niesamowicie iskrzy. Czy pomimo różnic stworzą związek? Czy Rebeca zostanie szwagierką swojej przyjaciółki Regan?

To już koniec przygód klanu MacKade. Trochę szkoda, bo sympatyczna z nich grupa.

Pewnego dnia wyświadcza przysługę swojej szwagierce Regan. Odbiera z...

No i koniec historii braci McKade. Smutno mi trochę, bo wszystkie cztery części czytało się rewelacyjnie.

Shane to zabawny gostek. Niby taki zatwardziały kawaler, a w głębi duszy wrażliwy romantyk. Prawie popłakałam się ze śmiechu, gdy w poprzedniej części histeryzował, bo jego ukochana suczka szczeniła się po raz pierwszy. Shane ma w zwyczaju tracić głowę pod wpływem silnych emocji. Tak, jak wtedy, gdy wyżalał się braciom na nieczułość doktor Knight. Rebeca zalazła mu za skórę, a on nawet nie zauważył kiedy. Kto by pomyślał, że Shane McKade wpadnie w histerię i będzie plótł trzy po trzy usiłując zatrzymać przy sobie kobietę.

Trochę brakowało mi w tej części dzieciaków. Polubiłam już tych małych urwisów. Rebeca też nie była aż tak charakterystyczną bohaterką jak Savannah albo Cassie. Miała swoje wady i zalety, ale nie poczułam do niej tak silnej sympatii jak do żon Devina i Jareda. Niemniej jednak powieść czytało mi się bardzo dobrze.

Z czterech części tego cyklu, ta plasuje się na końcu. Postać Shane'a mnie irytowała miejscami i tak jakoś się nie wczułam za bardzo. Mimo to nie zmarnowałam dnia, także sięgnąć można, ale bez rewelacji.

Shane najmłodszy z braci wieczny kawaler który lubi zabawe i co chwile zmienia dziewczyny. Rebeca naukowiec który ma dość swojego dawnego życia i chce coś zmienić. Czy dla Shana Rebeca będzie kolejną zabawką czy może będzie musiał walczyć o to by z nim pozostała...

Więzy krwi/Miłość i przeznaczenie
1. Serce Devina
2. Miłość Shane'a

Więzy krwi/Miłość i przeznaczenie
1. Serce Devina
2. Miłość Shane'a

Rolnik i intelektualistka, parę duchów, krwawa bitwa, dużo dzieci spłodzonych z miłości. było przewidywalnie, ale i odprężająco, również dzięki okładce, więc jestem na tak.

To już ostatnie spotkanie z braćmi Mc Kade. To była fajna, literacka przygoda.
Szybka ,lekka lektura ,tego mi było trzeba.
Zachęcam po sięgnięcie po tę serię.

To już ostatnie spotkanie z braćmi Mc Kade. To była fajna, literacka przygoda.
Szybka ,lekka lektura ,tego mi było trzeba.
Zachęcam po sięgnięcie po tę serię.

• Nora Roberts
  • Romans