Polscy żołnierze w Afganistanie

Wydawnictwo: Bellona
wojsko, wojna, Polska, służba,

Mój pobyt w Afganistanie trwał zaledwie dwa tygodnie, ale wiem, że pozostanie w mojej pamięci na całe życie. Przez ten okres zdążyłam poznać istotę i warunki służby naszych żołnierzy w tej niebezpiecznej części świata. Miałam okazje być w miejscach, które wcześniej znałam tylko z przekazów i opowiadań żołnierzy powracających z misji. To było prawdziwe zderzenie moich wyobrażeń z rzeczywistością, z prawdziwymi działaniami wojennymi.

źródło opisu: opis z okładki

źródło okładki: strona wydawcy

Valop | 2017-06-25