The perfect Neighbor
Agnieszka

Cybil Campbell jest przedstawicielką bocznej gałęzi MacGregorów. Mieszka sama, podobnie jak jej tajemniczy i ponury sąsiad, Preston McQuinn. Żadne z nich nie chce przyznać, że czuje się samotne. Choć oboje wmawiają sobie, że w ich życiu nie ma miejsca na miłość, to coraz częściej patrzą na siebie z zainteresowaniem. Zwłaszcza Preston nie potrafi oprzeć się tęsknocie, by wziąć w ramiona tę słoneczną, pełną energii dziewczynę, która jest tak blisko, i jednocześnie tak daleko..

źródło opisu: Harper Collins Polska, 2016

źródło okładki: zdjęcie autorskie

agata | 2016-07-05
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2016, Romans
Przeczytana: 05 lipca 2016

Na wstępie zaznaczam, że czytałam nowe wydanie powieści pt. "Cybil".

Cybil Campbell jest córką Genevieve Grandeau i Granta Campbella z "Barw uczuć"("Grant"). Ta 24-letnia delikatna dziewczyna o pięknych zielonych oczach, mieszka w Nowym Yorku. Podobnie jak ojciec, jest rysowniczką komiksów. Pewnego dnia do budynku, w którym mieszka Cybil, wprowadza się nowy lokator. Przystojny i bardzo zamknięty w sobie Preston McQuinn. Okazuje się, że wynajął on mieszkanie od wyłaściela budynku, przyszywanego dziadka dziewczyny, samego Daniela MacGregora. Nie mogłam się nie uśmiechnąć, gdy o tym przeczytałam. Tak, tak, stary, dobry, Daniel uknuł kolejną miłosną intrygę. Tym razem kilka razy płakałam ze śmiechu przy lekturze. Czy i tym razem senior rodu okaże się skutecznym swatem?

Isabelle | 2014-10-17
Przeczytana: listopad 2000

To kolejna powiesc, w ktorej spotykamy czlonkow szkockiego rodu MacGregor. Tym razem bohaterka jest Cybil Campbell, przedstawicielka bocznej galezi MacGregorów.Cybil mieszka sama, podobnie jak jej tajemniczy i ponury sasiad, Preston McQuinn. Zadne z nich nie chce przyznac, ze czuje sie samotne. Oboje wmawiaja sobie, ze w ich zyciu ie ma miejsca a milosc - i oboje patrza a siebie z coraz wiekszym zaiteresowaniem. I oto pewego dia....

ore_fern | 2015-02-19

Gaduła i szukający spokoju...

Kolorowa dziewczyna i ponury facet...

Przeciwieństwa się przyciągają i to jeszcze jak bardzo

MacGrogor wiedział co robi w każdej jednej części ;)

aska903 | 2017-04-23
Przeczytana: 20 kwietnia 2017

Ostatnia opowieść o rodzinie MacGregorów. Fabuła podobna do poprzednich, ale wciągająca :) Aż trudno uwierzyć, że ten stary MacGregor tak potrafi dobierać drugie połówki swoim bliskim :)

kasiula12 | 2018-04-27
Na półkach: Serie, 2015, Przeczytane