Roztańczone życie

Seria: Książki o miłości - Nora Roberts
Wydawnictwo: HarperCollins Polska
Dance to the Piper
Agnieszka

Maddy O’Hurley, tancerka i piosenkarka, pewnego dnia zostaje napadnięta na ulicy. Ratuje ją Reed Valentine, wpływowy właściciel firmy fonograficznej. Impulsywna artystka i pełen rezerwy biznesmen są jak ogień i woda. Mimo to wzajemna fascynacja nie pozwala im o sobie zapomnieć, chociaż każde z nich zupełnie inaczej wyobraża sobie związek dwojga ludzi.

źródło opisu: HarperCollins Polska, 2016

źródło okładki: zdjecie autorskie

Marianna | 2017-04-20
Przeczytana: 25 stycznia 2017

Lubię Norę Roberts za piękne historie o miłości. Mamy tutaj trochę tańca, uczucie dwojga ludzi wystawione na próbę i ... szczęśliwe zakończenie. Styl pisania sprawia, że szybko się czyta i nie sposób się oderwać. Polecam.

aska903 | 2017-04-24
Przeczytana: 24 kwietnia 2017

Książka świetna bardzo przyjemnie się ją czyta. Opowiada o tym, że pomimo różnych przeciwności naszego charakteru jesteśmy wstanie wszystko przezwyciężyć. Kiedy mały chłopiec dowiaduje się, że nie wiem kto jest jego ojcem oraz że matka go nie chce to bardzo odciska piętno na jego życiu przez co nie wierzy w miłość oraz związki do śmierci. Na szczęście los stawia mu na drodze piękną utalentowaną wesołą i szczerą kobietę. Przez nią już jego życie nie wygląda tak samo :)

vollyx | 2017-12-14
Na półkach: Przeczytane, 2017