Prawo gospodarcze i handlowe

Okładka książki Prawo gospodarcze i handlowe Wojciech Jan Katner
Okładka książki Prawo gospodarcze i handlowe
Wojciech Jan Katner Wydawnictwo: Wolters Kluwer Polska nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Wolters Kluwer Polska
2016-01-01
2016-01-01

Okładka książki Kodeks cywilny. Komentarz. Część ogólna Beata Giesen, Wojciech Jan Katner, Paweł Księżak, Biruta Lewaszkiewicz-Petrykowska, Rafał Majda, Ewa Michniewicz-Broda, Tomasz Pajor, Urszula Promińska, Małgorzata Pyziak-Szafnicka, Małgorzata Pyziak-Szafnicka, Wojciech Robaczyński, Małgorzata Serwach, Zbigniew Świderski, Michał Wojewoda
Kodeks cywilny... Beata Giesen, Wojci...

Bardzo dobra pozycja do nauki do egzaminu oraz do zrozumienia zagadnień, które mogą budzić wątpliwości po samym przeczytaniu KSH. Dla studentów prawa można z czystym sumieniem polecić.

Kawał porządnie opracowanego materiału, który w zupełności wystarcza by nauczyć się do egzaminu. Fakt - w wielu miejscach podrecznik jest "przegadany", lecz posiadając listę pytań i zagadnień, nauka z niego staje się całkiem prosta, a materia egzaminacyjna przestaje być tak skomplikowana i zawiła. Z czystym sumieniem polecam zakup, naprawdę warto, szczególnie przed egzaminem u Profesora.

• Studia
  • Podręczniki
  • - Książkowe wyzwanie 2018 ✔
  • Prawo
  • Posiadam PL
  • ➡️ Literatura polska 🇵🇱

Dodaj cytat z książki Prawo gospodarcze i handlowe