Moja podwójna natura

Two of Me
religia
Wioletta

Ta książka może być jedną z najważniejszych, jakie kiedykolwiek przeczytasz. Może całkowicie odmienić twoje życie w ciągu kilku następnych godzin - tyle bowiem trwa jej przeczytanie. Książka ta napisana jest dla wybranej grupy ludzi. Jest dla tych, którzy poszukują prawdziwego pokoju umysłu i wolności od zła, które sprawuje kontrolę nad ludzkim życiem. Nawet tancerze swinga muszą spojrzeć w...

Książka ta napisana jest dla wybranej grupy ludzi. Jest dla tych, którzy poszukują prawdziwego pokoju umysłu i wolności od zła, które sprawuje kontrolę nad ludzkim życiem. Nawet tancerze swinga muszą spojrzeć w oczy swojej samotnej jaźni, po tym, jak muzyka przestanie grać. Kiedy zamykane są bary i dyskoteki, nadchodzi ogarniający smutek, a mężczyźni "macho" płaczą w samotności. Niedziele stały się teraz dla milionów czymś naprawdę dobijającym. Trzeba zatem spojrzeć prawdzie w oczy, prawdzie, która dotyczy nas samych.

Czasami każdy z nas jest żałosnym aktorem, noszącym fałszywą maskę i odgrywającym nieprawdziwą rolę. Jednak gdzieś tam w naszej najbardziej wewnętrznej istocie istnieje zakorzenione pragnienie poznania Boga i przypodobania Mu się. Ta książka nie ma zupełnie nic do powiedzenia dumnym, aroganckim grzesznikom, którzy nie chcą spojrzeć prawdzie w oczy, jeśli chodzi o ich słabości. Została napisana dla tych, którzy rozpaczliwie szukają zwycięstwa nad samym sobą i którzy szczerze przyznają, że potrzebują pomocy.

źródło opisu: http://www.tscpulpitseries.org/polish/2ofmetot.htm

źródło okładki: http://www.goodreads.com/book/show/17203435-two-of-me