Saturn

Wydawnictwo: Solaris

Saturn fascynująca i tajemnicza planeta z wielkimi pierścieniami i księżycami. z których Tytan jest najprawdopodobniej obdarzony życiem. Wreszcie możliwe jest zbadanie Saturna i nie będzie to zwykły lot załogowy. a wyprawa jakiej dotąd nie było. Wielki habitat Goddard to olbrzymi statek. samowystarczalna arka z dziesięcioma tysiącami ludzi na pokładzie. Naukowcami. dysydentami i ludźmi niepokornymi. którym nie podobają się rządy religijnych fanatyków na Ziemi. Płonne są jednak ich nadzieje. że Nowa Moralność czy inni fanatycy nie zechcą mieć kontroli nad habitatem. A wśród uczestników wyprawy jest siostra Pancho Lane. szefowej Astro Corp. i laureatka Nobla za osiągnięcia w dziedzinie nanotechnologii Kris Cardenas.

agattek | 2016-02-11
zygmart | 2015-12-13