Radość mądrości

Wydawnictwo: Jedność

Ta książka to zbiór pięknych sentencji o mądrości. Dziś potrzebujemy książek, które odsłaniają piękno człowieka, ukazują niezwykłe możliwości jego rozwoju i upewniają nas, że również w naszych czasach człowiek może stawać się większy od samego siebie, a nawet od własnych marzeń oraz że potrafi dojrzale rozumieć i mądrze kochać siebie i innych ludzi. Do tego typu publikacji należą książki ks. Marka Dziewieckiego duszpasterza i psychologa.

Aivlys93 | 2015-11-12