7 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny

Jak wyrazić miłość? Jak słowami przekazać wyrazy sympatii czy przywiązania? Często chcąc zapewnić ukochaną osobę o naszych uczuciach, szukamy wsparcia u tych, którzy o miłości potrafią mówić najpiękniej u poetów. Cytując ich strofy, korzystając ze skarbca literatury, staramy się opowiedzieć osobom nam najbliższym o miłości, jaką dla nich mamy. Kocham Cię wobec takich słów trudno przejść obojętnie! Okładka: twarda,

Roman Dłużniewski | 2017-01-15

Przeglądając tę książeczkę w księgarni postanowiłem ją kupić. Bardzo mi się podoba. Nie wyczerpuje, bo nie może wyczerpywać tematu, ale lubię sięgać po nią i przeglądać, poczytać. Warto ją mieć.

Kamila Głowacka | 2017-01-15
Casadee | 2014-09-26