Właściwe życie

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Marek Popławski prawnik, scenarzysta i polityk znalazł się w stanie zawieszenia. Stracił najlepszego przyjaciela i współpracownika, reżysera światowej sławy, Karola Dasiewicza. Rozczarowany do rzeczywistości bohater chce podjąć kilka ważnych decyzji, które odmienią jego życie i pomogą mu znaleźć właściwe miejsce. Poruszająca książka o namiętnościach. Polityka, sztuka i miłość w Polsce przełomu wieków.

Pete1384 Peterson | 2016-07-23
anja_8338 | 2015-05-18