Prawdziwe bogactwo

Seria: Diamencik
Wydawnictwo: 4K
9 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
aforyzmy o przyjaźni

Sentencje, aforyzmy, złote myśli o przyjaźni.

źródło opisu: Opis autorski

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Jarosław Wiśniewski | 2016-12-23

Miniaturowa książeczka o przyjaźni. Tak powinna wyglądać mini książka z przesłaniem, dająca czytelnikowi sposobność do przemyśleń i mająca przy tym duże walory wizualne. Na kolorowo ilustrowanych stronach znajdziemy w niej wiele aforyzmów, sentencji, myśli, cytatów na temat przyjaźni. Książka mała, lecz cenna.
Ze zdaniami z tej książki o przyjaźni można się zgadzać lub też nie zgadzać. Niektóre przypadną zapewne jednym do gustu, a innym czytelnikom inne. Zawsze są to jednak zdania, które można przemyśleć, które dają do myślenia, które określają ciekawie przyjaźń.
Takie książeczki mają coś w sobie. Jakąś moc przyciągania. Zawsze można do nich wrócić, przekartkować je i szybko odnaleźć ciekawą myśl lub myśli. Jak to się czasem mówi "mała rzecz, a cieszy". Tak jest i w tym przypadku. Książka nie musi być długa, nie musi mieć dziesiątek czy setek stron, żeby nam się podobała i była wyjątkowa, by zrobiła na nas wrażenie, by zapadła w pamięć. Ta książeczka to udowadnia i nie zawaham się...