Czas słyszany po latach

Wydawnictwo: Czytelnik
Turysta

Ten opis nie jest o książce(nie dotyczy jej treści)Ten opis dotyczy tamtych lat.Tamtych lat i roli pisarza.A raczej tego jak czasem można zmarnować talent.Nie czytałem nic innego tego autora...bo ta książka... zniechęca.całość to opiewanie nie tamtych lat(bo nawet gdy w okół szaleje komunizm to zawsze ma się swoje życie-a na pewno gdy jest się młodym)Bohater tej książki jest tworem tamtych...

Ten opis nie jest o książce(nie dotyczy jej
treści)Ten opis dotyczy tamtych lat.Tamtych
lat i roli pisarza.A raczej tego jak czasem
można zmarnować talent.Nie czytałem nic
innego tego autora...bo ta książka...
to zawsze ma się swoje życie-a na pewno gdy jest się młodym)Bohater tej książki
jest tworem tamtych lat i tamtej
ideologi,która wydaje się jemu słuszna.
Lecz po latach...jeśli J.M.Gisges pisał
nadal w tym duchu to zmarnował swój talent
tak jak jego bohaterowie zmarnowali życie.Ta książka to świetny przykład na to
co ideologia może zrobić z człowiekiem(z
autorem)i co autor zrobił ze swymi
bohaterami...

źródło opisu: Opis autorski