Star Wars. Absolutnie wszystko co musisz wiedzieć

Tłumaczenie: Anna Hikiert
Wydawnictwo: Egmont Polska
6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Star Wars. Absolutely everything you need to know
Star Wars
Maynard

Fascynujące informacje, nieznane fakty i zabawne ciekawostki dotyczące wszechświata Gwiezdnych Wojen. Tylko z tego kompendium można się dowiedzieć, kto jest odpowiedzialny za mycie podłóg na Gwieździe Śmierci oraz który z galaktycznych stworów trawi swoje ofiary przez 1000 lat. Znajdziesz tu wszystko: od szczegółów związanych z powstawaniem filmów po osobliwe informacje, których nikt z fanów nie spodziewał się poznać.

źródło opisu: www.egmont.pl

źródło okładki: www.egmont.pl

Maynard | 2016-12-23
Przeczytana: 23 grudnia 2016

Pięknie ilustrowany album dla wszystkich fanów, zarówno żółtodziobów(mnóstwo zaskakujących faktów)jak i starych wyjadaczy (odświeżą swoje wiadomości). Dużym plusem jest tu przystępność w odbiorze a dużym minusem zbytnia ilość "niekanonicznych" elementów w postaci odniesień do kilku seriali animowanych. Brak mi tu odniesień do gier, komiksów i książek, ale wtedy książka liczyła by trzy razy tyle stron a jej cena wzrosłaby dwukrotnie. Reasumując jest to raczej pozycja dla dzieci i nastolatków ale każdy stary wyga (do jakich się zaliczam)z miłą chęcią przejrzy sobie tą uroczą książeczkę.
Polecam jako prezent pod choinkę!

LaLuna | 2017-02-10
Na półkach: Przeczytane, Star Wars