Współczucie to klucz do wszystkiego

Tłumaczenie: Zuzanna Kaszkur
Wydawnictwo: Samsara
Compassion Is the Jey to Everything: Find Your Own Path
poradniki
Samsara

Współczucie to klucz do wszystkiego to znakomity, praktyczny i niezwiązany z żadnym wyznaniem poradnik, dzięki któremu można tak przetransformować sposób interakcji z otaczającym nas światem, by wzmocnić relacje z innymi ludźmi, wieść wypełnione pokojem życie, a nawet rozpoznać swój życiowy cel. W przeciwieństwie do innych książek o tematyce duchowej, które często wiążą się z konkretnym,...

W przeciwieństwie do innych książek o tematyce duchowej, które często wiążą się z konkretnym, sztywnym programem, ta publikacja dostarcza nam mnóstwo spostrzeżeń możliwych do zaadoptowania do każdego stylu życia, niezależnie od wyznawania czy światopoglądu. Dzięki ćwiczeniom, medytacjom i innym praktykom przestaniesz osądzać siebie i innych, i zaczniesz czynić świat lepszym miejscem.
-Dowiedz się, jaką wartość ma praktykowanie hojności, zaufania, pokory, życzliwości i radości.
-Stwórz osobisty kod etyczny, którym będziesz się kierował w życiu osobistym i społecznym.
-Wypracuj rozważny styl życia, uwzględniający dobro wszystkich istot, ale nie umniejszający twojego własnego.
-Zacznij żyć w stanie głębokiego pokoju ze światem.
-Stań się przykładem współczucia i inspiracją dla innych.

źródło opisu: www.illuminatio.pl

źródło okładki: www.illuminatio.pl