poradniki
MrGwyn

Poradnik dla osób zainteresowanych drobnotowarową produkcją pieczarek. Treść uwzględnia opis budowy, rozwoju, gatunków i odmian pieczarek oraz ich wymagań środowiskowych, czy dotychczasowej wiedzy o hodowli tych grzybów, a także ich wartości odżywczej. Większa część książki poświęcona jest technicznym zagadnieniom zakładania i prowadzenia hodowli grzędowej, ale i kwestii nawozu i jego...

Poradnik dla osób zainteresowanych drobnotowarową produkcją pieczarek.
Większa część książki poświęcona jest technicznym zagadnieniom zakładania i prowadzenia hodowli grzędowej, ale i kwestii nawozu i jego preparacji, grzybni i regulacji parametrów warunków hodowlanych odpowiednich dla niej.

Wydanie III.

źródło opisu: Opis autorski