8320003113
reumatyzm
poradniki
MrGwyn

Poradnik ten przedstawia etiologię i sposoby zapobiegania reumatyzmowi. Początkowe ustępy wyjaśniają budowę kości, mięśnie, ścięgien, więzadeł, objaśniają czym są stawy, tkanka łączna i jak wygląda kręgosłup. Opisano tu również różne postacie reumatyzmu oraz dnę i o tym, jak walczyć ze zwyrodnieniami stawów, a także omówiono kwestię leków, kuracji i metod leczniczych oraz diety dla...

Opisano tu również różne postacie reumatyzmu oraz dnę i o tym, jak walczyć ze zwyrodnieniami stawów, a także omówiono kwestię leków, kuracji i metod leczniczych oraz diety dla reumatyków. Dodatkowo uwzględniono porady dotyczące zapobiegania postępom choroby i kilka podpowiedzi, jak ulżyć choremu i gdzie udać się po specjalistyczną poradę lekarską.

Wydanie II.

źródło opisu: Opis autorski