W poszukiwaniu zaginionej duszy

Wydawnictwo: Witanet
poradniki
witanet

„W poszukiwaniu zaginionej duszy”, jest książką autobiograficzną, z wątkiem rozwojowo-coachingowym. Autorka opisuje w niej własne losy, własną siebie, swój tok myślenia na temat świata, związków, miłości i życia. W oparciu o własne doświadczenia wskazuje drogę do rozwiązań. Namawia do wsłuchiwania się w siebie, w głos serca, który zawsze będzie twoim najlepszym drogowskazem. Chce przekazać, że...

Chce przekazać, że to my dokonujemy wyborów, i wybieramy drogę, którą chcemy podążać.
Bardzo mocno porusza zagadnienie duszy, poprzednich wcieleń i ich wpływu na teraźniejszość. Pokazuje jaki wpływ może mieć na nas historia naszej rodziny. Rodząc się w niej, bardzo często bierzemy na barki ogromny ciężar, którym jest rodzinny kod DNA.
Agnieszka Janowska - life coach holistyczny, terapeutka duszy, pisarka, kobieta kreatywna. Jest autorką nowatorskiego programu rozwojowego „Coaching Inside-Out”, który łączy piękno wewnętrzne i zewnętrzne kreując jedną całość.
Pochodzi z Mazur, gdzie się wychowywała, spędziła dzieciństwo i lata młodzieńcze. W wieku 21 lat wyjechała do Niemiec, gdzie mieszkała przez pięć lat. Wróciła do Polski w 2002r. Kolejne pięć lat spędziła w Warszawie próbując na nowo poukładać swoje życie. W 2007 roku zdecydowała się wyjechać do Dublina w Irlandii, gdzie mieszka do dziś zachwycając się pięknem, i magią celtyckiego kraju. Tam też pracuje pod parasolem największego centrum holistycznego „Dublin Holistic Centre”. Założycielka koncepcji „Agnes’ Holistic Life”, która pomaga wielu ludziom odnaleźć się w trudnych sytuacjach, wyjść z depresji, czy po prostu przywrócić radość życia.
Ma na swoim koncie wiele sukcesów zawodowych, publikacje w prasie, kilka wystąpień w polskim radiu w Irlandii i ogromnie wiele planów na przyszłość. Jej marzeniem jest posiadanie własnego programu telewizyjnego, gdzie będzie mogła mówić o sprawach ważnych, dla duszy i ciała.

źródło opisu: http://www.witanet.net/w-poszukiwaniu-zaginionej-duszy/

źródło okładki: http://www.witanet.net/w-poszukiwaniu-zaginionej-duszy/