Ciechowski

Wydawnictwo: Agora SA
10 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
albumy
LubimyCzytać

Ten ekskluzywny album fotograficzny został wykonany z najwyższą starannością. Książkę zaprojektował Michał Piekarski, uznany projektant i szef artystyczny magazynów lifestylowych [m.in.Top Gear, Elle, Twój Styl], który współpracował już wcześniej z Ciechowskim projektując okładkę „Obywatel G.C. – Obywatel Świata”. Album zawiera kultowe już zdjęcia, które przeszły do historii polskiej...

Ten ekskluzywny album fotograficzny został wykonany z najwyższą starannością.

Album zawiera kultowe już zdjęcia, które przeszły do historii polskiej muzyki, ale większość fotografii nigdy wcześniej nie była publikowana! To łącznie ponad 192 strony czarno-białych portretów Grzegorza Ciechowskiego oraz zespołu Republika.

Wybrane prace prezentowane będą podczas szeregu wystaw, rozpoczynając od wernisażu w Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu 18 grudnia 2016.

źródło opisu: materiały wydawnictwa

źródło okładki: materiały wydawnictwa