Depresje w wieku podeszłym

Wydawnictwo: Medical Education
depresja, choroba
zdrowie, medycyna
Metaforzysta

Niniejsza książka została napisana przez lekarzy praktyków dla osób pracujących z ludźmi starszymi: internistów, geriatrów, psychiatrów, neurologów, lekarzy POZ, psychologów, socjologów, pracowników socjalnych, i zainteresowanych studentów, aby uzmysłowić złożoność mechanizmów chorób występujących w tym wieku i trudności związane z ich leczeniem. Nie tylko zawiera wiedzę podręcznikową, ale także próbuje zgłębiać obszary, w których pytań jest nadal więcej niż odpowiedzi. W monografii tej podjęto również nieporuszane dotychczas i przez to umykające naszej uwadze tematy, które mają istotne znaczenie praktyczne.

źródło opisu: http://www.mededu.pl/book/124/depresje_w_wieku_podeszlym

źródło okładki: http://www.mededu.pl/book/124/depresje_w_wieku_podeszlym