ciało, sekrety ciała
poradniki

Sprawdź, jaka drogę w twoim ciele pokonuje jedzenie. Weź głęboki oddech i odkryj tajemnice płuc. Poznaj niesamowite możliwości mózgu, które przyprawią cię o zawrót głowy. Ta fascynująca książka o ludzkim ciele zachwyca przystępnymi ilustracjami i okienkami, pod którymi czekają liczne ciekawostki. Wyrusz w podróż w głąb ludzkiego ciała i odkryj jego sekrety. W serii popularnonaukowych książek dla młodszych dzieci proponujemy dwie książeczki z okienkami. Jedna z nich opowiada o Ziemi i innych planetach układu słonecznego, druga to "Sekrety ludzkiego ciała". Książki z okienkami wzbudzają ciekawość dzieci i potęgują możliwość zapamiętania istotnych szczegółów lub ciekawostek ukrytych pod zakładkami.

źródło opisu: Firma Księgarska Olesiejuk Spółka z o.o. S.K.A., 2012

źródło okładki: Zdjęcie autorskie.