Punkt Zwrotny

Tłumaczenie: Juliusz Poznański
Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
The Turning Point

Świat zmienia się na naszych oczach. Aktualnie trwa okres wielkich przełomów. Ewoluuje technika, nauka i świadomość naszego gatunku. Łatwo jest się zagubić w czasach tych niezwykle intensywnych metamorfoz. Na szczęście Gregg Braden napisał książkę, dzięki której każdy z nas dostosuje się do wymagań współczesności wykorzystując oferowane przez naturę punkty zwrotne. Jak przekonuje ten bestsellerowy autor New York Timesa, globalne przemiany mają bardzo konkretny wpływ na nasze życie. Obserwujemy kluczowe zmiany w życiu zawodowym i prywatnym, w naszym stosunku do pieniędzy, zdrowia, a nawet ogniska domowego. Opierając się na dotychczasowym sposobie myślenia, nie jesteśmy w stanie zaspokoić nowo powstałych potrzeb. Na naszych oczach rodzi się nowy, zdrowy i zrównoważony świat, zaś zdolność do przyjęcia wszystkiego, co ze sobą niesie, zależeć będzie od naszej woli. Dzięki tej książce jesteśmy w stanie poznać wyzwania, jakie się wkrótce przed nami pojawią. Autor podpowiada, jak możemy zaakceptować nowe odkrycia, ujawniające rolę współpracy w naturze i społecznościach ludzkich. Instruuje, jak stworzyć w naszym życiu, rodzinach i społecznościach psychiczną odporność opartą na pięciu sprawdzonych i zrównoważonych zasadach. Jednocześnie, korzystając z dorobku nauki i mądrości naszych przodków, wskazuje klucze umożliwiające ewolucję świadomości w samym środku procesu transformacji i podaje strategie pozwalające przejść ów proces.

źródło opisu: http://dobreksiazki.pl/

źródło okładki: http://dobreksiazki.pl/