Zaburzenia depresyjne. DSM-5. Selections

Wydawnictwo: Edra Urban & Partner
5 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
zdrowie, medycyna
wildfemale

Zaburzenia depresyjne to kolejna pozycja z serii DSM-5 Selections, publikacji książkowych, z których każda jest poświęcona zaburzeniom opisanym całościowo w DSM-5 Diagnostic and Statistical Manual of Mental Disorders. W niniejszej pozycji omówiono proces rozpoznawania zaburzeń depresyjnych. Książka jest bezcennym uzupełnieniem innych publikacji z serii DSM-5 Selections, a także stanowi...

W niniejszej pozycji omówiono proces rozpoznawania zaburzeń depresyjnych. Książka jest bezcennym uzupełnieniem innych publikacji z serii DSM-5 Selections, a także stanowi istotny wkład w rozwój wiedzy z zakresu zdrowia psychicznego.

źródło opisu: http://medbook.com.pl/ksiazka/pokaz/id/14175/tytul...(?)

źródło okładki: google

wildfemale | 2016-12-17
Przeczytana: 16 grudnia 2016

Nic nowego ponad to, co można znaleźć w obecnym już na polskim rynku pełnym wydaniu DSM 5.
Książka o małej objętości, z wieloma powtórzeniami, o sztucznie zawyżonej cenie.

magdalenka25 | 2017-01-23