Scarlet Stone

Wydawnictwo: Kindle Edition
000000000000X
angielski
drogabezasfaltu

“My name is Scarlet Stone, and my biggest fear is that someday I will find what I want most in life, and it will be impossible to steal.” What happens when life just stops? When one moment makes you question your entire existence? Scarlet Stone is a third-generation thief who has everything: a doting fiancé, a spacious London flat, and a legitimate job offer. In a single breath, everything...

Scarlet Stone is a third-generation thief who has everything: a doting fiancé, a spacious London flat, and a legitimate job offer. In a single breath, everything becomes nothing, and she finds herself on a plane to Savannah, Georgia in search of the meaning of life.

After securing a six-month lease for a beachfront house on Tybee Island, Scarlet changes the way she looks, thinks, eats—basically her entire outlook on life. She needs peace, but what she gets is a housemate who looks like Thor, acts like a warden, and smells her proximity like a Bloodhound.

Theodore Reed is a carpenter and perfectionist with a body built of steel, a black, hollow heart, and a hunger for revenge. He doesn’t like company, girly-smelling crap, and British accents.

He resents every breath she takes.
She’s fascinated by his every move.

In time, they discover their coexistence is toxic, their physical attraction is electric, the secrets they keep mean the difference between life and death, and the only truth they share is that everything is a lie.

“Over eighty-five percent of the world's population believes in a higher power, yet, very few people believe in miracles.”

Do you believe?

mania_kch | 2017-07-31
Na półkach: Przeczytane, 2017

Przykro mi, ale dla mnie ta książka jest niedorzeczna, nie wzbudziła we mnie nawet grama pozytywnych emocji. Spora ilość "nawróceń" i "cudów" wpłynęła na wiarygodność tej historii. Nie porwała mnie ani fabuła ani styl pisania.

Pinina_Paulina | 2017-07-28
Przeczytana: 28 lipca 2017

"Życie jest zbyt krótkie by wstrzymywać choć jedną łzę, pojedynczy śmiech, czy oddech. Biologia jest źródłem naszego istnienia. Emocje napędzają nasze życie."

Żaden opis nie był w stanie przygotować mnie na to, co spotkało mnie w tej książce.
Ilość i jakość emocji na najwyższym poziomie, a opisane przez autorkę w taki sposób, że śmiałam się i płakałam razem z główną bohaterką.
Ta historia przekroczyła wszelki poziom zajebistości.

Gorąco polecam <3

magpie101 | 2017-07-31
Przeczytana: 31 lipca 2017

Czytajac opinie i patrzac na oceny spodziewalam sie swietnej ksiazki ale niestety na moich nadziejach sie skonczylo.
Ksiazka jest nudna, styl pisania autorki kompletnie mi nie odpowiada, dzieki "cudom" malo wiarygodna, a poczucie humoru glownej bohaterki calkowicie do mnie nie przemawia. Czytanie jej zmeczylo mnie :(

maggnolia | 2017-04-28
Przeczytana: 27 lipca 2017

Wspaniała, spektakularna z ogromną dawką przeżyć.

Patka | 2018-03-27
Przeczytana: 27 marca 2018

Pierwsze dzielo autora...i coz nie zachecilo do siegniecia po kolejna chociaz WLH zbiera dobre opinie, ale ta niby tez...
Za mało Oskara było w tym wszystkim jak dla mnie...skoro złodziestwo opieralo się na pokoleniach powinno być to bardziej zbudowana a nie mimochodem wspomniane, poza tym poczucie Oscara było lepsze niż Scarlet czy Ruby jak kto woli.
Dużo gniewu, żalu, dziwnych cudów....i autorka probowala stworzyc taka niekonwekcjonalny romans ale jej nie wyszlo...ciezko się czytało...duzo dla mnie nie mialo sensu dla tej ksiazki-moglabym to opuscic i nic by się nie stało....
Za dużo, za bardzo zawiłe, zbytbardzo zmienne...raz tak raz naczej...niestety ale cos nie wyszlo autorce i mialam wrazenie ze nasladuje kogoś w tym co chciala zrobic.

broon | 2017-05-03

Powalona zostałam na kolana ! :) polecam !

KamilaZ | 2018-02-21
Na półkach: 2018, Przeczytane