Rok coachingu z Peterem Druckerem

Wydawnictwo: MT Biznes
biznes, finanse
ToRn

Koncepcje zarządzania, innowacyjności, przywództwa, efektywności i przystosowywania się do zmian Petera Druckera stanowią fundament współczesnej wiedzy biznesowej. Był on także mentorem wielu ważnych postaci w świecie biznesu, władz państwowych oraz organizacji pozarządowych i bardzo to sobie cenił. Dzięki książce Rok coachingu z Peterem Druckerem będziesz mógł doświadczyć jego mądrości, gdy...

Dzięki książce Rok coachingu z Peterem Druckerem będziesz mógł doświadczyć jego mądrości, gdy wieloletni współpracownik Druckera, Joseph A. Maciariello, będzie cię prowadził z tygodnia w tydzień, od lekcji do lekcji, prezentując niepublikowane dotąd materiały oraz wypisy z klasycznych dzieł Mistrza, zawierające cenne spostrzeżenia na temat przywództwa, osobistej efektywności i strategii opartej na misji.

Książka zawiera też przykłady z praktyki osób i organizacji, którym Drucker pomagał w osiągnięciu sukcesu, zaczynając od byłego dyrektora generalnego firmy General Electric Jacka Welcha, kończąc na Ricku Warrenie, założycielu kościoła Saddleback w kalifornijskim mieście Lake Forest. Rok z Peterem Druckerem to 366 klejnotów mądrości wyselekcjonowanych z najlepszych tekstów o zarządzaniu z ostatnich kilkudziesięciu lat.

To kompletny 52-tygodniowy kurs przedstawiający istotę programu mentorskiego Druckera, pełny cennych spostrzeżeń, ambitnych celów i prowokacyjnych pytań.

źródło opisu: http://www.mtbiznes.pl/b2024-rok-coachingu-z-peterem-druckerem.htm

źródło okładki: http://www.mtbiznes.pl/b2024-rok-coachingu-z-peterem-druckerem.htm

Łukasz Gądek | 2017-09-17
Marta | 2017-07-04