Wiktoria

Wydawnictwo: Marginesy
Victoria
historyczna
LubimyCzytać

W 1837 roku osiemnastoletnia Aleksandryna Wiktoria obejmuje panowanie. W ciągu zaledwie kilku dni zostaje przedstawiona parlamentowi i przeniesiona do Pałacu Buckingham. Zostaje rzucona w wir dworskich intryg, polityki, zdrad, miłostek i płomiennych romansów. Czy młoda królowa sprosta pokładanym w niej oczekiwaniom? Czy stanie się marionetką w rękach doradców, czy zdoła zachować niezależność?...

i płomiennych romansów. Czy młoda królowa sprosta pokładanym w niej oczekiwaniom? Czy stanie się marionetką w rękach doradców, czy zdoła zachować niezależność? I czy uda jej się mądrze rządzić targaną konfliktami Wielka Brytanią?
Wiktoria to pasjonujące połączenie romansu i świetnie zarysowane tło historyczne.

Wkrótce na antenie TVP – serial o czasach panowania królowej Wiktorii.

źródło opisu: materiały wydawcy

źródło okładki: http://marginesy.com.pl