Na tropie zdumienia: Podróż w Nieznane

Wydawnictwo: Rozpisani.pl, Grupa PWN
8 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Grzegorz

„Podróż w Nieznane” to zaproszenie dla Czytelnika do odkrywania swojego ukrytego potencjału i zachęta do śmiałego i szczerego rozwijania swoich pasji. To portal prowadzący do magicznych przestrzeni marzeń, snów i wizji. Podróż Autora jest jednocześnie tłem i trampoliną dla transformacji Świadomości, która zachodzi u niego dzięki pracy nad swoim systemem wierzeń, świadomemu ukierunkowaniu swoich energii oraz skupieniu na szczerości wobec swoich potrzeb i pragnień. Tekst jest niezwykłą inspiracją do wprowadzania odważnych zmian w swoim życiu oraz czerpania radości z każdego kolejnego doświadczenia.

Jak czytamy w słowie od Autora:

„Nie jest to książka opisująca szczegółowo przebieg poszczególnych wydarzeń, w które zdarzyło mi się być oplecionym. To manifest mojego zachwytu nad samą możliwością doświadczania. Książka ta przede wszystkim jest przelanym na papier wzruszeniem nad Cudem Istnienia, jest zachętą dla Ciebie, Czytelniku, do odnalezienia swojego Wewnętrznego Nauczyciela poprzez podążania za swoimi pasjami i marzeniami. Jest również relacją zmian w postrzeganiu mojego życia, które zaszły u mnie pod wpływem doświadczeń z samych podróży, ale też z okresu na długo przed zdecydowaniem się na ten krok.

(…) Mimo że większość moich przeżyć podróżniczych była naprawdę niesamowita, opisywanie ich nie może równać się z podekscytowaniem, jakie odczuwam, kierując uwagę ludzi na radość, która wyrasta z bezpośredniego doświadczania chwili obecnej. Znalazłem się bowiem w punkcie, w którym każdy moment jest okazją, możliwością do celebracji, zachwytu nad nim. Nie muszę stać na szczycie góry, aby czuć się spełnionym i szczęśliwym człowiekiem, wystarczy mi odczuwanie podniecenia z samego torowania sobie drogi w kierunku na szczyt. Opanowanie tej umiejętności uważam za najcenniejszą z nauk wyciągniętych w trakcie dotychczasowych podróży, a tym samym wartą dzielenia się z innymi. Pragnę dzielić się z Czytelnikami tym, co jest wspólne nam wszystkim, tym, czego doświadczamy jako kolektyw, ale na różne, indywidualne sposoby. Tym, co nas łączy w naturalny sposób, nie jest na sprzedaż, a bardziej w formie podarunku. Niezależne od okoliczności, koloru skóry, wyznania, narodowości czy czasu. Chcę się podzielić piękną wizją świata, która to właśnie jest owocem mojej podróży.”

Wersja papierowa publikacji jest bogato zdobiona zdjęciami z podróży Autora.

źródło opisu: http://natropiezdumienia.com/

źródło okładki: http://natropiezdumienia.com/

Paweł | 2017-01-08

Świetnie się czyta, chętnie będę do niej wracał starając się wdrażać podaną filozofię w swoje życie:)

Grzegorz | 2016-12-16
Na półkach: Teraz czytam