Lecznicza głodówka na Filipinach. Reportaż oparty na faktach.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Autorskie Wydawca
Lecznicza głodówka na Filipinach. Reportaż oparty na faktach.
Lecznicza głodówka
zdrowie, medycyna
jmkjmk

Autor na zaproszenie organizatora podróży na Filipiny, towarzyszył grupie Polaków, którzy prowadzili wielodniową leczniczą głodówkę. W swej relacji opisuje z detalami problemy zdrowotne tych osób oraz reakcje ich organizmów na długotrwałe głodowanie. Obrazowo przedstawia stosowane przez nich terapie i próby wyleczenia się z nowotworów, skomplikowanych złamań kości, a także z uzależnień, takich...

Obrazowo przedstawia stosowane przez nich terapie i próby wyleczenia się z nowotworów, skomplikowanych złamań kości, a także z uzależnień, takich jak alkoholizm, narkomania i lekomania.
autor Janusz Kolasa
Sprzedaż wysyłkowa - 31,97 zł + koszt wysyłki unitjmk@poczta.onet.pl