Woskowa Cytadela

Wydawnictwo: The Cold Desire
Indyviduum

Ojcze ich, który jesteś w Niebie. Święcą imię Twoje, czekają na królestwo Twoje, wypełniają wolę Twoją nie tylko w Niebie, ale też na Ziemi. O święty chleb Cię proszą, o win odpuszczenie błagają, wybaczając swoim własnym oprawcom. Błagają, byś ich nie wiódł na pokuszenie, błagają Cię o zbawienie, albowiem w Twoje królestwo wierzą, w Twoją moc i Twoją chwałę na wieki wieków. Słyszysz moje słowa, Boże? To spójrz moimi oczami, zobacz to, na co ja właśnie patrzę.

źródło opisu: http://sklep.wydawnictwotcd.pl

źródło okładki: http://sklep.wydawnictwotcd.pl