Moje pierwsze literki

7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
literki, dziecko
Inne
Leksi88

Moje pierwsze literki to książeczka, która sprawi wiele radości każdemu maluchowi, który chciałby nauczyć się pisać. Kolorowa, pełna przyjemnych dla oka, zabawnych ilustracji, przykuwa uwagę dziecka. Przy każdej literce zamieszczono wyraźny wzór wraz ze strzałkami pokazującymi, jak napisać ją prawidłowo. Niektórym literkom towarzyszą barwne rysunki przedstawiające zwierzę, osobę lub rzecz na...

Przy każdej literce zamieszczono wyraźny wzór wraz ze strzałkami pokazującymi, jak napisać ją prawidłowo. Niektórym literkom towarzyszą barwne rysunki przedstawiające zwierzę, osobę lub rzecz na daną literkę, przy innych rysunek zamieniono na kolorowankę lub ciekawy labirynt.
Z tą książeczką maluch nie tylko nauczy się pisać, ale będzie się przy tym dobrze bawić!

źródło opisu: http://www.greg.pl/dla-dzieci/74,703_Moje-pierwsze-literki.html

źródło okładki: http://www.greg.pl/dla-dzieci/74,703_Moje-pierwsze-literki.html

testolandia | 2017-03-06
Na półkach: Przeczytane, Synek czyta
Przeczytana: 02 marca 2017

"Moje pierwsze literki" to książeczka, która nie tylko pomoże maluchowi w nauce pisania, ale również sprawi dużo radości. Mamy tutaj literki wraz z wyraźnym wzorem ze strzałkami pokazującymi, jak napisać je prawidłowo. Oprócz tego kolorowanki oraz labirynt.
Zalety:
- poręczny format,
- jakość wykonania
- wesołe i kolorowe ilustracje,
- intuicyjność zadań,
- niska cena,