Cuda Natury

6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Natural Wonders of the World
albumy
B_ananas

Sfotografowana z góry planeta Ziemia wygląda zarówno fascynująco, jak i tajemniczo. Dopiero z kosmosu wyraźnie widać podział na oceany i kontynenty. Naszym oczom ukazuje się zarys Afryki Północnej i Półwyspu Arabskiego, polarny masyw lodowy, a nad tym wszystkim skupiska chmur wolno przemieszczające się przez atmosferę. Z tej odległości niedostępne są jednak krajobrazy, które najlepiej widać gołym okiem, cudowne miejsca utrwalone na zdjęciach wytrawnych fotografów, a także niepowtarzalne przeżycia, jakich doświadczamy, obcując bezpośrednio z cudami natury naszej planety.

Ta książka oferuje Czytelnikowi niezwykłą podróż po najpiękniejszych miejscach świata, jakie stworzyła natura. Dzięki sugestywnym opisom i fotografiom, siedząc w wygodnym fotelu będziesz mógł przenieść się umysłem wszędzie tam, gdzie lód, ziemia i woda stworzyły niezwykłe zjawiska.

źródło opisu: http://www.wydawnictwoolesiejuk.pl/katalog/419867/...(?)

źródło okładki: zdjęcie autorskie

B_ananas | 2016-12-13
Przeczytana: 13 grudnia 2016

80% tych 80 stron stanowią zdjęcia - piękne krajobrazy, cuda stworzone przez wiatr, wodę, lód. Całość okraszona ciekawostkami na temat każdego rejonu, fenomenu zaprezentowanego w grafice. Miła, odprężająca lektura, przenosząca w piękne miejsca na naszym globie.

Madzia | 2017-05-29
Edyta | 2017-02-07