Nagradzanie i wyróżnianie pracowników. 151 błyskotliwych rozwiązań

Wydawnictwo: Onepress
biznes, finanse

Przede wszystkim jasno określ swoje cele i zadania Następnie wyeliminuj problemy i przeszkody I wreszcie odzyskaj swój cenny czas Reguły strona po stronie Marchewka zamiast kija Doskonale zdajesz sobie sprawę, jak ważnym czynnikiem w sukcesie każdej firmy są ludzie. Tylko dzięki wytężonej pracy wielu mózgów i rąk jesteście w stanie osiągać znakomite rezultaty. Jednak by ten precyzyjny mechanizm mógł działać niezawodnie, trzeba mu zapewnić naprawdę troskliwą opiekę. Twoi pracownicy pragną mieć

Asiek | 2014-08-23
Przeczytana: 23 sierpnia 2014

Po przeczytaniu powyższej książki byłam rozczarowana. Miałam nadzieję, że książka pokaże ciekawe metody pracy z zespołem oraz nagradzanie pracowników. Książka zbudowana jest z 151 porad, które w dużej części się powtarzają i są bardzo tendencyjne i niestety to nie prawda, że niezależnie czy mała czy duża firma to można je zastosować.

Krzysztof Kędziorski | 2013-11-12
Przeczytana: 25 listopada 2013