Storytelling inspiracyjny

Wydawnictwo: Storyhill
9788394620202
biznes, finanse

RECENZJA KSIĄŻKI miesięcznik PERSONEL PLUS: Niniejsza książka pokaże Czytelnikowi, jak – krok po kroku – z pasją opowiadać inspirujące historie. W różnych sytuacjach: na spotkaniu z zarządem, podczas prezentacji handlowej czy w życiu prywatnym,np. na spotkaniu w szkole, na prośbę, by opowiedzieć, czym się zajmuje zawodowo. Jak skutecznie inspirować,zarządzać, występować publicznie i sprzedawać? Właśnie poprzez storytelling, który określony jest trzema słowami:„opowiem” „Ci” „historię”.
Autor, dzięki kolejnym 20 kartom, daje Czytelnikom wskazówki, w jaki sposób inspirować innych do działania – poprzez opowiadanie historii.
Które zasady wystąpień publicznych są ważne dla storytellingu?
Jak budować konkretną historię do konkretnej osoby?
Czym jest Filtr sensowności historii?
Jak sprawić, by nasz słuchacz wyobraził sobie siebie samego w opowiadanej przez Czytelnika historii?
Na te i wiele innych pytań znaleźć można odpowiedzi w tej jedynej w swoim rodzaju publikacji.
Książka dostępna na www.westhill.pl/storytelling

źródło opisu: www.westhill.pl/storytelling

źródło okładki: www.westhill.pl/storytelling

Lavel | 2016-12-13

Panie Krzysztofie, dziękuje za tak przystępnie napisaną książkę. Jestem człowiekiem, który musi często przemawiać i rozmawiać, a jednocześnie mam z tym duży problem. Szukałem czegoś, sam w sumie nie wiedziałem czego, co mi to ułatwi, ułatwi mi życie… I przyznam, ze na kilku szkoleniach byłem z wystąpień publicznych, ale to nie było to. Okazało się, ze ta książka i tak podana wiedza na temat opowiadania, to było właśnie to, czego mi trzeba. Dzięki, już raz pomogło!

Tichon | 2016-12-13
Przeczytana: 04 grudnia 2016

Wszystkie biznesowe ksiażki, które lądują na mojej półce Top 10 mają dwie wspólne cechy: są niewielkie, esencjonalne, nie przegadane oraz w bardzo ciekawy sposób, najczęsciej za pomocą historii prezentują praktyczny model, który mogę stosować w mojej pracy.

Książka Storytelling Inspiracyjny Krzysztofa Filarskiego taka właśnie jest: na ok 130 stronach pokazuje model Opowiem - Ci - Historię a do tego modelu dorzuca 20 praktycznych technik. Ja to kupuję - czyli stosuję w życiu.

Dlatego stawiam ją na jednej półce z Jednominutowym managerem, "Kto zabrał mój ser", Czy ksiazkami Lencioniego

Animal | 2017-10-15
JoAś | 2017-11-05