Zgłosuj na książki roku 2017

Pasje i marzenia liderów XXI wieku

Wydawnictwo: Poland Business Guide
biznes, finanse
Getos

Ta książka to pasjonujące opowieści. Prawdziwe historie sukcesów i osiągnięć opowiedziane przez liderów świata biznesu i nauki. Liderzy XXI wieku przyznają, że inspiracją dla nich jest otaczający świat i że wiele zawdzięczają swojej intuicji, bez której niemożliwe byłoby osiągnięcie dotychczasowych sukcesów. Po raz pierwszy w Polsce liderzy mówią o tym, jak zaszczepiają nowoczesne osiągnięcia psychologii biznesu i zarządzania w swoich organizacjach, stając się liderami inteligentnymi emocjonalnie. Ich kariery nie są dziełem przypadku, lecz efektem konsekwentnego przestrzegania w życiu pewnych reguł.

źródło opisu: http://mielec-mbp.sowa.pl

źródło okładki: http://mielec-mbp.sowa.pl