Namiętna poganka

Tłumaczenie: Anna Przeczek
Seria: Kryminał "Beta Books"
Wydawnictwo: Beta Books
5 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
The passionate pagan
837001481X
detektyw, Boyd, kryminał, morderstwo
Matacz

"... Marzyłem o szklance wody i ewentualnie o potrzymaniu przez kilka sekund głowy pod zimnym strumieniem. Kto by w takiej sytuacji, w łazience miniaturowych rozmiarów, potrzebował towarzystwa zwłok? Rozciągnięty w wannie, ze skrzyżowanymi nogami i prawą stopą opartą na kurku od ciepłej wody, leżał opalony trup, odziany w jedwabne ubranie, przeznaczone na tropikalną pogodę. Facet być może...

Rozciągnięty w wannie, ze skrzyżowanymi nogami i prawą stopą opartą na kurku od ciepłej wody, leżał opalony trup, odziany w jedwabne ubranie, przeznaczone na tropikalną pogodę. Facet być może nawet był przystojny, ale trudno to było teraz stwierdzić, bo na jego twarzy zastygło przerażenie, a w szeroko otwartych oczach zamarł wyraz śmiertelnego, niemego krzyku. Ktoś podciął mu gardło od ucha do ucha i przód koszuli i płaszcza były nasiąknięte krwią..."

źródło opisu: Okładka

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Matacz | 2017-03-02
Przeczytana: 18 grudnia 2016

„Namiętna poganka” jest typowym krótkim czytadełkiem detektywistyczno-sensacyjnym o lekkim zabarwieniu erotycznym. Czyta się szybko i lekko. Fabuła może nie porywa, ale akcja jest dynamiczna więc da się przeczytać. Mały, kieszonkowy rozmiar sprzyja zabraniu książki w podróż, lub do np. poczekalni.

Marquzi | 2018-01-12
Luiza Góralczyk | 2017-02-11