No Man's Land

Cykl: John Puller (tom 4)
Wydawnictwo: Pan Macmillan
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
No Man's Land
angielski
czupryn

źródło okładki: https://www.panmacmillan.com

czupryn | 2016-12-19
Przeczytana: 05 grudnia 2016

Zanim zacznę przyznam się, że jestem zafascynowany książkami Baldacciego. Czekałem kilka miesięcy do upragnionego dnia wydania :-) Aż się doczekałem i
książkę przeczytałem.
Jest to czwarta część przygód Johna Pullera agenta CID. Pamiętam jak skończyłem czytać trzecią część to powiedziałem żonie "Pierwsza część była o Pullerze, druga o jego ciotce, trzecia o bracie - to czwarta będzie pewnie o matce". No i się stało - czwarta część wprowadza nas w historię zaginięcia matki Johna. John Puller z powodu pewnego zajścia postanawia odkryć prawdę co tak naprawdę stało się z jego matką. Jak zwykle pląta się w niebezpieczne sytuacje.
Książka dosyć ciekawa z pewnością o wiele lepsza niż druga część, ale po Baldaccim spodziewałem się czegoś więcej. Ostatnio pisze on książkę co pół roku i niestety to tempo przekłada się na styl. Lubię Baldacciego za to jak skutecznie kręci akcją :-), że nawet w połowie książki nie wiadomo co się z czym łączy, kto jest czarnym charakterem a kto nie. Każdy...

Jaroslaw | 2017-05-01