Tajemnicze Przejście

8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Tajemnicze Przejście
Książka
Radosław

Napisaliśmy książkę w której znajdują się 4 opowiadania. Pisaliśmy na temat "Tajemniczego Przejścia". Włożyliśmy w to bardzo dużo pracy. Mamy po 14 lat i wzięliśmy udział w konkursie "Misja książka". Chcemy wydać naszą książkę a za pomocą głosów zbliżamy się do jej druku, gdyż za 1,2 i 3 miejsce, fundują nam jej druk. Wszystkich serdecznie zapraszamy do jej przeczytania i zagłosowania na nią.

Radosław | 2016-12-12
Przeczytana: 12 grudnia 2016

Oto link do głosowania: https://ridero.eu/pl/books/tajemnicze_przejscie/

Na półkach