Dziennik Przemian - schudnij zdrowo z Moniką Honory

Wydawnictwo: Przemiany wg Moniki Honory
Monika Honory, zupy, Przemiany
poradniki
Agnieszka

„Dziennik Przemian – schudnij zdrowo z Moniką Honory” to praktyczny przewodnik w codziennej drodze do osiągniecia indywidualnej Przemiany. Książka ta jest nie tylko uzupełnieniem pozostałych pozycji z Programu Przemian, ale stanowi również niezbędnik, który pozwoli w jednym miejscu umieścić wszystkie ważne informacje oraz notatki z procesu odchudzania. Dzięki zawartym w dzienniku poradom zdrowotnym oraz żywieniowym, motywującym cytatom i inspirującym zdjęciom, czytelnicy otrzymują jasne wskazówki prowadzące do uzyskania upragnionej figury. Co więcej, zawarte w książce „tabele postępów”, umożliwiają monitorowanie zmian, jakie zaszły podczas stosowania Przemian.

źródło opisu: www.monikahonory.pl

źródło okładki: www.monikahonory.pl