12 kroków z Jezusem. Osobista historia uzdrowienia

Tłumaczenie: Ewa Sroczyńska
Wydawnictwo: SERAFIN
Twelve Steps with Jezus. A personal healing and recovery by Daphne K.
Grotka

Przejmujące świadectwo żony alkoholika, która zmaga się z własnym współuzależnieniem. W oparciu o formację w Odnowie w Duchu Świętym oraz program 12 Kroków opisuje ona proces, który przechodziła w drodze ku duchowej wolności. Pierwszą wspólnotą Dwunastu Kroków byli Anonimowi Alkoholicy. Później powstało Al-Anon dla ich rodzin, które w podobny sposób dotknięte są chorobą alkoholową. W ich ślady...

Pierwszą wspólnotą Dwunastu Kroków byli Anonimowi Alkoholicy. Później powstało Al-Anon dla ich rodzin, które w podobny sposób dotknięte są chorobą alkoholową. W ich ślady poszło wielu innych, tworząc swoje wspólnoty, na przykład dla osób uzależnionych od jedzenia, hazardzistów, seksoholików i pracoholików lub dla ich rodzin. Programy te łączą w sobie pełne miłości wspieranie się nawzajem przez ich uczestników, ogromną uczciwość i gotowość do pozwolenia Bogu na bycie Bogiem i dokonanie w nas tego, czego sami nie jesteśmy w stanie uczynić.

Grotka | 2016-12-11
Na półkach: Teraz czytam