Kłamcy

Kathryn Cheet jest kierowcą taksówki zmotoryzowanym odpowiednikiem marynarza z narzeczoną w każdym porcie. Ma pięć różnych żyć i pięcioro różnych kochanków którzy niczego się nie domyślają. Jeżdżąc swoją tradycyjną czarną taksówką po nocnym Londynie, Kathryn potrafi radzić sobie w każdej sytuacji a przynajmniej tak jej się wydaje.

Marta Antczak | 2014-06-18

W sam raz na jeden wieczor! Dwoch wieczorow z tak 'wartką' akcja bym nie przezyla :-) aczkolwiek ksiazka okazala sie zabawna, rozdzialy krotkie i napisane dosc przystepnym jezykiem. Niestety zakonczenie bardzo przewidywalne.Nie jest to gniot, ale do arcydziela tez mu daleko.

Anksunamun | 2016-07-13
Przeczytana: sierpień 2010