Historia człowieka imieniem Jezus - tom 2. Szlakiem proroka

Seria: Historia człowieka imieniem Jezus
Wydawnictwo: Libros
historyczna
Jakub

Kolejny tom zbeletryzowanej biografii postaci, która na zawsze odmieniła los ludzkości. Jezus, opuściwszy rodzinny Nazaret, wędruje drogami Galilei. Spotyka faryzeuszy, Samarytan, fanatyków religijnych i polityków, a przede wszystkim tych, którzy bez wahania podążają za nim. Głosi naukę, która jest sprzeczna z dotychczasowymi przekonaniami. Dzięki nadprzyrodzonym zdolnościom czyni cuda. Tymczasem krążą wieści o "nowym proroku" Izraela. Jezus postanawia udać się do Jerozolimy, by podjąć ostatnie wyzwanie.

źródło opisu: https://merlin.pl

źródło okładki: https://merlin.pl