Rewolucja Jezusa. Uczniostwo bez zastrzeżeń.

Wydawnictwo: Pojednanie
religia
just_her1

Na początku lat siedemdziesiątych Joe zrezygnował z pracy programisty komputerowego w największej firmie produkującej maszyny w Ameryce, by pomóc w rozpoczęciu służby Campus Crusade for Christ w Polsce. Dzięki jego działaniom cały katolicki ruch „Oazy” znalazł się pod wpływem dobrej wiadomości Ewangelii i przesłanie Ewangelii było rozgłaszane w nowy sposób po całym kraju. Owoc tego przesłania dalej rośnie i pomnaża się dzisiaj! Rewolucja Jezusa - część druga Jezus pozostawił nam wyraźny nakaz. Jego ostatnie słowa przed odejściem do nieba pokazują nam, że mamy być Jego świadkami dla świata. W Ewangelii Jana On dał nam ogólny obraz, mówiąc, że mamy kontynuować Jego dzieło w taki sam sposób, jak On to robił. W Ewangelii Mateusza powiedział, że mamy nauczać tego, czego On nauczał, i niczego innego. Jezus szuka robotników, którzy będą Mu ufać. Jezus nagrodzi swoich pracowników o wiele wspanialej, niż moglibyśmy kiedykolwiek zostać wynagrodzeni na ziemi. Ta książka jest napisana dla tych, którzy chcą pracować dla Jezusa. Jezus nie jest częścią naszej wiary. Jezus jest naszą wiarą.

just_her1 | 2016-12-10
Przeczytana: 10 grudnia 2016