biznes, finanse

Twój osobisty regulamin pracy Przede wszystkim poznaj wartość swoich pracowników Następnie nagradzaj nawet drobne sukcesy I wreszcie, uważaj z przesadną krytyką Reguły strona po stronie Cudowna moc motywacji Niejednokrotnie dowiedziono już, że ludzie, którzy traktują pracę jak przyjemność, nie zaś jak codzienną katorgę z krótką przerwą na weekend, wypełniają swoje obowiązki z większym entuzjazmem i zaangażowaniem. Co jednak sprawia, że już samo wejście do biura wywołuje uśmiech na ustach

Weronika | 2014-11-05
Przeczytana: październik 2013