Kuchnia dla zajętych kobiet i mężczyzn

Wydawnictwo: Edipresse, Edipresse Polska S.A.
Matacz

Daria Ładocha to kobieta wulkan: żona, mama i kucharka z dyplomem coacha zdrowia. Autorka blogów mamalyga.pl i onemorethai.pl, jedna z twarzy DDTVN. Jej pierwsza książka o kuchni tajskiej w wersji dla Polaków - okazała się hitem. Ale "Kuchnia dla zajętych kobiet i mężczyzn" przebije jej sukces. Idea jest prosta: produkty z pobliskiego sklepu, piętnaście minut i pudełko wystarczą, żeby jeść zdrowo przez cały dzień - także w pracy, o ile przygotuje się posiłki według 70 przepisów zaproponowanych przez Darię.

Od wydawcy:

Sto prób za Tobą i nadal uważasz, że zdrowe odżywianie zajmuje za dużo czasu i jest drogie? Twierdzisz, że mądre jedzenie bez zamawianej diety "pudełkowej" nie jest możliwe? Nie znosisz gotować? Serio? Jestem aktorką teatralną i telewizyjną, mamą, instruktorką fitness, piszę książki i felietony, biegam, uprawiam jogę i wiem, że wszystko jest w naszym zasięgu. A z książką Darii i Twoją chęcią zadbania o zdrowie i nienaganną figurę - sukces murowany! Zakochasz się w prostocie, a satysfakcję dostaniesz gratis".
Paulina Holtz, mama, aktorka, kobieta zajęta.

źródło opisu: www.edipresse.pl/

źródło okładki: www.edipresse.pl/