III Rzeczpospolita w trzydziestu odsłonach

Wydawnictwo: Świat Książki

Sprywatyzowane huty, kopalnie, zakłady energetyczne i elektrownie, zakłady zbrojeniowe i chemiczne będą musiały inwestować, żeby sprostać konkurencji na otwartym rynku unijnym i w coraz bardziej globalnej gospodarce. Inwestycje finansowane większymi oszczędnościami ludności rozpędzą gospodarkę. Skoro ten program jest tak dobry, to dlaczego nikt go nie ralizuje? Dlatego, że narusza on tak wiele interesów w bazie i nadbudowie, iż do jego realizacji potrzebna jest dyktatura. Krzysztof Rybiński