Sekrety 12 sposobów jak zdobyć pieniądze na firmę

Wydawnictwo: Oskar Jażdżyk
9788394681906
biznes, finanse
Oskar

PieniadzeNaStartup.pl "Sekrety 12 sposobów jak zdobyć pieniądze na firmę" dobitnie pokazują jak wiele jest możliwości, by zdobyć upragnione pieniądze na start i rozwój przedsiębiorstwa. Autor wyjaśnia jak zdobyć pieniądze, o istnieniu których mało kto wie, skąd pozyskać dodatkowe środki na dowolny cel, co zrobić, by nawet z mało interesującego pomysłu stworzyć globalny produkt/usługę czy w...

PieniadzeNaStartup.pl

"Sekrety 12 sposobów jak zdobyć pieniądze na firmę" dobitnie pokazują jak wiele jest możliwości, by zdobyć upragnione pieniądze na start i rozwój przedsiębiorstwa. Autor wyjaśnia jak zdobyć pieniądze, o istnieniu których mało kto wie, skąd pozyskać dodatkowe środki na dowolny cel, co zrobić, by nawet z mało interesującego pomysłu stworzyć globalny produkt/usługę czy w jaki sposób zarabiać duże sumy na globalnym rynku usług cyfrowych.

Książka rozwieje wiele wątpliwości, wznieci motywację i chęć do działania, by walczyć o pieniądze, które są na wyciągnięcie ręki. Nieważne czy masz jedynie pomysł na biznes, prowadzisz firmę czy kierujesz dużym przedsiębiorstwem. W książce znajdziesz wiele cennych rad i wskazówek, które pomogą Ci odnieść wielki sukces - niezależnie od miejsca, w jakim się teraz znajdujesz.

źródło opisu: http://www.PieniadzeNaStartup.pl

źródło okładki: http://www.PieniadzeNaStartup.pl

Mikołaj_Walaszczyk | 2016-12-08

Bardzo rzeczowa książka. Powiedziałbym że to taki mocno rozbudowany poradnik na temat źródeł finansowania własnego biznesu. Tego raczkującego, ale też i funkcjonującej już firmy. Nie przypuszczałem że jest aż tyle możliwości żeby zdobyć pieniądze, a sam na poważnie myślę o własnym biznesie. 10/10 za profesjonalizm. Lektura warta uwagi. Autor szczerze tłumaczy każdy detal jak dobremu kumplowi, za co należy się duży plus, bo książkę świetnie się czyta.

AniaZatorska | 2017-03-16

No i takiej książki szukałam :) Przyznam, że długo czekałam, by podzielić się opinią tylko ze względu na moje starania o dotację z Urzędu Pracy, którym autor poświęcił wiele stron i dziś przyznaję, że miał rację.

Wszystkie wskazówki i rady zadziałały. Nieskromnie powiem, że skoro ja (kobieta bez żadnego doświadczenia w biznesie) otrzymała istotnie wielkie środki na swoją firmę to i Wam kochani się uda. Życzę Wam tego, bo jednak wszystko jest w naszym zasięgu. Polecam :)

monia8802 | 2016-12-14

Dla mnie rewelacja ! Mnóstwo bardzo wartościowej wiedzy w 1 miejscu. Multum działających wskazówek i porad, polecam pozycję :)

Witold55 | 2016-12-09

Pomocna książka. Pozwoliła mi spojrzeć na możliwości finansowania startupu w całkiem innym wymiarze. Wiele ciekawych uwag autora, na co zwracać uwagę, kiedy korzystać z wybranego sposobu, a kiedy nie. Precyzyjnie wytłumaczone dotacje unijne, dotacje z urzędów pracy, konkursy biznesplanów czy np. na co zwracać uwagę jeśli myślę o złapaniu anioła biznesu. Książka pisana bez nadęcia i przechwał, z pewnością ciekawa dla przyszłych i obecnych przedsiębiorców. Polecam!

Robert | 2016-12-15

Wow!!! Dzięki Twojej pomocy otrzymałem dokładnie 19 870 zł dofinansowania dla mojej nowo powstałej firmy! Będę Twoim dłużnikiem do końca życia. Najlepsza książka, kosmiczna wiedza. To cud, że trafiła w me ręce.

DZIĘKUJĘ!

Robert1978 | 2017-01-07

Solidna książka dla fanów biznesu.

Marcin1981 | 2016-12-20

REWELACJA. Wybitna i pomocna książka!

Adrian | 2016-12-18

Fenomenalna ksiazka. Wartosc wiedzy niesamowita, mozna duzo zyskac. Przeczytalem setki pozycji lecz musze przyznac ze Sekrety 12 sposobow jak zdobyc pieniadze na firme zapamietam szczegolnie i na dlugo. Chcesz byc bogatszy to zrob wszystko by wpadla w twe rece. Polecam!

martula | 2017-05-16
Na półkach: Przeczytane, Muszę mieć!

Czy wie ktoś gdzie można kupić tą książkę?? Przeczytałam ją i chciałabym ja mieć u siebie w biblioteczce:)

Adi_czytelnik | 2017-09-03

Dużo konkretów bez zbędnego lania wody. Spoko książka dla ludzi biznesu.