Jeden pocałunek

Wydawnictwo: BIS
One kiss from you
83-89685-62-0

Eleanor de Lacy żałuje, że uległa namowom swej kuzynki Madeline i zgodziła się udawać ją na spotkaniu z Remingtonem Knightem. Cicha i nieśmiała Eleanor obawia się, że nie sprosta wyzwaniu i że oszustwo szybko się wyda. Tymczasem od pierwszego wejrzenia ulega urokowi Remingtona, a jego pocałunek wywiera na niej niezapomniane wrażenie. Remington natomiast, który chciał się ożenić z wygraną w karty panną, by wejść w posiadanie arystokratycznego tytułu, jest zachwycony, ze trafiła mu się tak słodka, cicha i niewinna narzeczona.

Jestem zachwycona tym romansem miłosnym o miłości, pełen uroku i ciepła wzruszył mnie, jestem pod ogromnym wrażeniem treść bardzo dobra, bohaterowie wspaniali, a akcja znakomicie trzymająca w napięciu czyta się świetnie lekka, przyjemna lektura dla zrelaksowania i poprawienia samopoczucia

aneta | 2014-01-17
Przeczytana: styczeń 2014

Podobała mi się polecam jeśli ktoś lubi takie książki

hypesyll | 2018-10-11
Przeczytana: czerwiec 2016