zarządzanie w płaskim świecie. Budowanie relacji w dobie globalizacji

Wydawnictwo: Onepress
biznes, finanse

Efektywne kierowanie zespołem w nowej rzeczywistości Hi-tech a relacje interpersonalne wykorzystuj technologię do utrzymywania kontaktów międzyludzkich Wieczorem będę online zachowuj równowagę między pracą a życiem prywatnym Globalna firma twórz więzi, kieruj i zarządzaj zespołem ludzi oddalonym nawet o setki kilometrów Rzadkie i prawdziwie odświeżające spojrzenie na pracę i zarządzanie w wielowymiarowym świecie Dominic Price, dyrektor zarządzający JP Morgan na Indie i

Justyna | 2014-09-08
Na półkach: Chcę przeczytać, Posiadam