Zbir, t.0: Rozróba

Tłumaczenie: Maciek Drewnowski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Zbir". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Taurus Media
The Goon: Rough Stuff
83-60298-16-5
Powell, zbir, komiks
komiksy

Tom zerowy, a zatem... wracamy do początków kariery Zbira!Jak poznał Labrazia? Jak stał się egzekutorem mafii? Dlaczego ma tyle niewyrównanych porachunków z najgorszymi typami spod ciemnej gwiazdy?Zbir potrafi sobie poradzić nie tylko z zombiakami, agentami rządowymi, rybokształtnymi stworami z doków, ale tez z nakręceniem reklamy, oferującej nieumarłego jako domowego pupila.Oto album, w którym wyjaśniają się najważniejsze zagadki związane z początkiem kariery najgroźniejszego gangstera w mieście Zbira!

kendo777 | 2017-04-03
Na półkach: Przeczytane, Komiksy