Afryka Utrwalona. Karty pocztowe Kazimierza Zagórskiego z kolekcji Kazimierza Zagórskiego

Wydawnictwo: Gondwana
9788392036685
Afryka, Kongo, kolonializm, fotografia
literatura faktu
wyspa

Autor kart pocztowych (...) Kazimierz Zagórski (1883-1944) po wydarzeniach lat wojennych 1914 - 1922, w których aktywnie uczestniczył, wyjechał z Polski w 1924 roku. Zamieszkał w Leopoldville, wówczas stolicy Konga Belgijskiego i pozostał tam do końca życia prowadząc zakład fotograficzny oraz sklep z materiałami i sprzętem fotograficznym.

źródło opisu: wydawca

theny | 2017-10-06