Napisz książkę

Wydawnictwo: Firmamento
poradniki
anigra

Gdy czujesz, że napisanie książki jest Twoją powinnością… Są w życiu takie chwile, gdy czujesz, że Twoje doświadczenie, Twoja wiedza, Twoje przemyślenia – nie mogą pozostać zapomniane… Są zbyt ważne. Nie tylko dla Ciebie. Ale dla wielu ludzi, którzy niemal na każdym kroku potwierdzają, że to, co mówisz, jest im bardzo potrzebne. I czujesz się w obowiązku przekazać innym to, co odkryłeś,...

Gdy czujesz, że napisanie książki jest Twoją powinnością…
Są w życiu takie chwile, gdy czujesz, że Twoje doświadczenie, Twoja wiedza, Twoje przemyślenia – nie mogą pozostać zapomniane… Są zbyt ważne. Nie tylko dla Ciebie. Ale dla wielu ludzi, którzy niemal na każdym kroku potwierdzają, że to, co mówisz, jest im bardzo potrzebne. I czujesz się w obowiązku przekazać innym to, co odkryłeś, zrozumiałeś, przeżyłeś.
Tak oto często rodzi się książka. 🙂
Później następuje czas pisania i czas wątpliwości… Nie wiesz, czy to, co masz do przekazania, rzeczywiście się jest dobre, czy dasz radę sprostać zadaniu, czy to, co napiszesz nadaje się do pokazania innym? No i co dalej z wydaniem książki? Z jej promocją? Jak się z tym zmierzyć?
No właśnie.
Od ponad 13 lat jestem związana z rynkiem wydawniczym. Współuczestniczyłam w wydaniu blisko 350 książek. Spotkałam się z wieloma autorami i poznałam ich pisarskie obiekcje.
W końcu uznałam za właściwe – napisać tę szczególną książkę – skierowaną do Autorów.
„Napisz książkę” powstała, by pokazać Ci, że:
– MOŻESZ napisać – nie jest to coś poza Twoimi możliwościami, nawet jeśli poloniści mieli inne zdanie dawno temu, gdy chodziłeś do szkoły;
– książka może być wspaniałym narzędziem BUDUJĄCYM TWOJĄ MARKĘ;
– książka może PROMOWAĆ Ciebie, Twój biznes, Twoje produkty.
W swojej książce zebrałam doświadczenia, wskazówki wielu autorów. Od tylu lat słyszałam: powinnaś napisać książkę, wiesz chyba wszystko nt. pisania i wydania książki. Tak. Pomimo iż w mojej pracy kontaktowałam się z wieloma autorami każdego dnia, to jednak… chciałam jeszcze lepiej ich zrozumieć. Poczuć to, co oni czują. Poznać problemy, z jakimi się stykają. Poczuć satysfakcję z napisanej książki. Doświadczyć obaw – co dalej, co inni powiedzą? Zrozumieć oczekiwania: chcę, by moja książka znalazła się w dużych księgarniach.
To wszystko poznałam dzięki temu właśnie, że sama napisałam książkę. Dlatego już teraz wiem, poznałam na „własnej skórze” co odczuwa autor.

źródło opisu: http://jaknapisacksiazke.pl/produkt/napisz-ksiazke/

źródło okładki: http://jaknapisacksiazke.pl/produkt/napisz-ksiazke/